Tijdelijke
Van de Mach six tot de DITA Flight 006 en limited editions; zaterdag 6 juli heb ik eenmalig de compléte brillencollectie van DITA in mijn winkel: zie het als een DITA shop-in-shop bij Mr. Brown Specs & Beans in Eindhoven.
Waarom je bij het DITA event wilt zijn:
- Je kunt iedere DITA bril passen en vergelijken;
- zie het als een soort DITA shop-in-shop!
- Oók de limited editions;
- Je krijgt persoonlijk advies van een DITA expert;
- Leuk sfeertje: dj & Espresso Martini;
- Plus! Een goodiebag met lederen DITA coasters (onderzetters) bij aankoop van een DITA.

Wat
DITA event
Wanneer
Zaterdag 6 juli 2024
Waar
Mr. Brown Specs & Beans
Nieuwe Emmasingel 16
5611 AM Eindhoven
Hoe laat
11.00 – 17.00 uur
Over Mr. Brown
Voor als je de winkel nog niet kent:
Mr. Brown Specs & Beans is een uniek optiekconcept in het centrum van Eindhoven: een brillenwinkel met een inpandig koffiecafé. Mr. Brown heeft (het alleenrecht op) verschillende brillenmerken, zoals DITA, Akoni, Gucci, CELINE, John Dalia, KOMONO, Balmain, Dior, Andy Wolf, Emmanuelle Khanh en Tom Ford. Je kunt hier terecht voor heren-, dames- en kinderbrillen, uitgebreide en professionele oogzorg, brillenglazen van wereldmarktleider Essilor, een goede kop koffie en tenslotte: persoonlijke service.
Benieuwd wat anderen zeggen over Mr. Brown?
Mr. Brown Specs & Beans heeft een gemiddelde score van 4.9 (op de 5) op Google. Go check it out!
Over DITA Eyewear
DITA is een luxe eyewearlabel uit Los Angeles, dat zich kenmerkt door prachtige design en rijke details. De kwaliteit is mindblowing: het ontwerpen en maken van één DITA bril kost zo’n zeshonderd man-uren, driehonderdtwintig handelingen, zeven verschillende fabrieken en wel acht (!) maanden productielijn.
Het vakmanschap en de kwaliteit van het materiaal, zie en vóel je vanaf het eerste moment dat je een DITA draagt.